top of page

תכנית האימפקט השנתית שלנו

WeWork ישראל תומכת בארגונים הנבחרים מדי שנה במסגרת תוכנית האימפקט השנתית שלנו, במהלכה ניתן ליווי לעמותות או לעסקים חברתיים אשר פעילותם תואמת לתחומים בהם קהילת WeWork יכולה לספק תמיכה. התוכנית מאפשרת שימוש בהון האנושי הקיים בקהילה של WeWork ויחד מייצרת הזדמנויות לשיתופי פעולה וחיבורים משמעותיים.

התכנית מתאימה לעמותות הזקוקות לסיוע במנטורינג, ביצירת חיבורים וקשרים בתוך הקהילה, סיוע בבניית מודלים עסקיים ושיתוף פעולה פרואקטיבי בנוסף לשימוש בחללי WeWork. 

מה כלול בתכנית

100 קרדיטים לשימוש בחדרי ישיבות או חללים משותפים

אופציה לקיום 2 אירועים גדולים בשנה בחללי האירועים שלנו

הזדמנויות לשיתופי פעולה עם עובדים וחברי WeWork

הזדמנויות חשיפה ברשתות החברתיות ובקרב הקהילה שלנו

אימפקט ב-WeWork ישראל

הקהילה נמצאת במרכז העשייה שלנו - החל מהעסקים שאנו תומכים בהם ועד לחללי העבודה שאנחנו בונים. המטרה שלנו היא לרתום את כוחה של הקהילה כדי להשפיע לטובה על אנשים ועל הסביבה.

המטרה שלנו היא חיזוק מעורבות בקהילה על ידי מתן הזדמנויות התנדבות ויוזמות בעלות השפעה לחברי WeWork ולעובדים שלנו.

השנה, אנו שמים דגש על העצמת נשים, קשישים וצרכים מיוחדים.

לאורך השנה אנו משתפים פעולה עם 3 ארגונים חברתיים על מנת לקדם את סדר היום ומטרות הארגון.

מעוניינים לקחת חלק? צרו קשר ונמצא יחד הזדמנויות להתנדבות.

אפשרויות נוספות לשיתוף פעולה

גישה חד פעמית ל-WeWork

 אנו מעניקים לעמותות הנחה בגובה 25% בהזמנת חללי עבודה בפלטפורמת WeWork On Demand, המאפשרת להזמין חדרי ישיבות, כיתות וגישה יומית לחללי WeWork באופן חד פעמי. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ההטבה.

wework2.jpg

פעילויות אחרונות

ע.ל.ה הרצליה

עמותות ע.ל.ה מהוות מסגרת טיפולית חברתית לקשישים הסובלים מירידה תפקודית. במסגרת ההתנדבות שיחקנו יחד בינגו ומשחקי קופסא, שרנו, רקדנו, צחקנו והבנו שלגיל אין כל משמעות!

טקסט

אגודת ניצן

אגודת ניצן מקדמת אוכלוסיה עם קשיי הסתגלות ומסייעת במתן מעטפת מגורים. יחד צבענו, שיפצנו וחידשנו דירות עבור אנשים עם מוגבלויות וחללים המיועדים לפעילות העמותה.

טקסט

קמפיין איסוף לעמותת מייקל לווין

מרכז מייקל לווין מהווה בית לחיילים בודדים ומסייע להם במציאת מקום מגורים, רכישת ציוד, ביגוד ומזון, וכן מספק להם ייעוץ, הכוונה ותמיכה נפשית.

טקסט

יום תעסוקה לעמותת אלווין

עמותת אלווין נותנת פועלת לשילוב של אנשים עם מוגבלות בחברה. אירחנו את חניכי העמותה ליום חשיפה לסביבת עבודה במקצועות ההייטק במסגרתו חקרנו את עולם העבודה תוך מתן כלים פרקטיים.

טקסט

תכנית האימפקט השנתית לעמותות ולארגונים חברתיים

במסגרת התוכנית אנו עובדים עם מגוון עמותות וארגונים חברתיים ומציעים לממברים שלנו ולעובדי החברה לקחת חלק בפעילות שמתקיימת עמם לאורך השנה. 
שיתוף הפעולה מכיל בתוכו פרוייקטים שונים, סיוע במתן חללים לאירועים והדרכות, חשיפה של העמותות לסביבת עבודה חדשנית ויזמית וכן שילוב ימי התנדבויות באופן שוטף בתוך הקהילה.

הכירו את העמותות המשתתפות בתכנית האימפקט השנתית
אלווין

עמותת אלווין ישראל נותנת שירות לאלפי אנשים עם מוגבלות ופועלת בתחומים רחבים לשילובם בחברה.

טקסט

20:80

עמותת 20:80 מייצרת חיבורים בין דוריים בין צעירים לוותיקים באמצעות פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, המספקים ערך אמיתי לכל הצדדים.

טקסט

ירוק חברתי

ירוק חברתי הינו מיזם חברתי-כלכלי ואקולוגי, המעניק מענה חיוני לבתי עסק בתחום המיחזור, תוך הרחבת הנגישות לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים אל שוק העבודה.

טקסט

שוות

עמותת שוות עוזרת לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן. הנערות נפגשו עם נשים מעוררות השראה החברות ב-WeWork.

טקסט

חללי WeWork ישראל מונגשים לאנשים עם לקויות ראייה

אנחנוו שמחים לשתף פעולה עם RightHear ולהפוך את חללי העבודה שלנו לנגישים עבור אנשים עם לקויות ראייה או התמצאות. חברת RightHear מספקת שילוט קולי, שמאפשר לכל אחד לפרש ולהבין את סביבתו בזמן אמת.

על ידי לחיצה על הכפתור מטה, הינכם מאשרים שקראתם והסכמתם לתנאי השימוש.

פנייתכם התקבלה! אחד מחברי הצוות יחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקחת חלק? צרו קשר

מלאו את הטופס ואחד מחברי צוות האימפקט שלנו יחזור אליכם בהקדם.

אודות

שותפויות

לחברי WeWork

bottom of page